Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coma - Wola istnienia
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.12
2020
Grudzień z Teatrem Groteska

Grudzień z Teatrem Groteska

 
Grudzień z Teatrem Groteska
Rok 2020 przyniósł wiele wyzwań, pozmieniał plany i otworzył na nowe perspektywy rozwoju. Groteska zrealizowała dwie premiery – wiosną „Dzikie Łabędzie” w reżyserii Jerzego Bielunasa i we wrześniu „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” w reżyserii Lecha Walickiego.
Podczas pierwszego „wyłączenia” teatr komunikował się ze swoimi widzami przez akcje #złapgroteskęwsieci i #gramydlagroteski. Dzisiaj ponownie teatr jest zamknięty, ale Groteska niezmiennie jest obecna w życiu swoich widzów.
 
– To dla nas bardzo ważne, żeby tworzyć i aktualizować ofertę dla widzów w każdym wieku, niezależnie od okoliczności. Tęsknimy za żywym teatrem i przeżywającą go razem z nami widownią. Mamy nadzieję, że jak najszybciej wrócimy do naszej teatralnej aktywności przy Skarbowej 2, ale na razie przygotowaliśmy bogatą ofertę świąteczną, którą będziemy prezentowali w sieci. W grudniu Groteska zasypie widzów prezentami – mówi dyrektor teatru Adolf Weltschek.
 
Świąteczne warsztaty
 
Grudzień z Groteską to warsztaty plastyczne poświęcone przygotowaniu ozdób świątecznych, „Opowieść wigilijna” w interpretacji aktorów oraz dokument w odcinkach „Kod Mistrzów – Teatr Nieznany” realizowany przy wsparciu środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Będzie to niebywała okazja, aby zaglądnąć w zakamarki teatralne i poznać ludzi, którzy współtworzą spektakle. O swojej pracy opowiedzą między innymi akustycy i oświetleniowcy, plastycy i pracownicy pracowni krawieckiej.
 
Grudniową ofertę Groteski otworzą warsztaty plastyczne. Poprowadzą je ulubione aktorskie rodziny lalkarzy oraz pracownicy pracowni plastycznej. Będzie to idealny pretekst do spędzenia czasu wspólnie z całą rodziną i z dużą dawką dobrej zabawy. Pierwszy odcinek już 5 grudnia na stronie i w mediach społecznościowych teatru!
 
– Wiemy jak dużym zainteresowaniem cieszy się nasz teatr i prezentowane przez nas spektakle – dlatego ich również nie zabraknie w grudniowej ofercie. Planujemy pokazać wybrane tytuły dla dzieci – ale to na razie niespodzianka! – dodaje dyrektor Weltschek. 
 
Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie internetowej Teatru Groteska.
 
---
źródło: Krakow.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners