Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Rush - Closer To The Heart
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

14.11
2016
Gdy złotówkę dasz, uśmiech dziecka masz

Gdy złotówkę dasz, uśmiech dziecka masz

 
Gdy złotówkę dasz, uśmiech dziecka masz
W poniedziałek 14 listopada studenci Politechniki Krakowskiej oficjalnie rozpoczęli tradycyjną akcję charytatywną „Studenci Dzieciom - Mikołajki”. Już po raz 29. zbierają pieniądze na prezenty mikołajowe dla dzieci z małopolskich ośrodków opiekuńczo-wychowawczych.

Tegoroczna kwesta wystartowała o godz. 12.00 pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki na terenie Kampusu Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24. Wolontariusze akcji pojawią się z puszkami m.in. na terenie kampusów Politechniki, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego. Podobnie jak w dwóch poprzednich latach studenci będą kwestować także przed kilkoma krakowskimi kościołami oraz w studenckich klubach muzycznych. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu rehabilitacyjno-sportowego i na prezenty dla dzieci z kilku ośrodków opiekuńczo-wychowawczych w Krakowie i Żmiącej koło Ujanowic. Na zakończenie akcji, 6 grudnia Święty Mikołaj z Politechniki Krakowskiej odwiedzi dzieci i wręczy im prezenty.

Akcję „Studenci Dzieciom - Mikołajki” organizuje Rada Osiedla Domów Studenckich Politechniki Krakowskiej. Honorowy patronat nad akcją objęli prezydent Krakowa Jacek Majchrowski oraz rektor PK. Radio "Nowinki" sprawuje patronat medialny.

Więcej o akcji na stronie internetowej: www.mikolajki.pk.edu.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners