Star Guard Muffin - Let's Stop

Gala Regionalna XII edycji konkursu Discover Europe !

Etap regionalny 12. Edycji konkursu Discover Europe już za nami! W czwartek - 23 kwietnia - odbyła się uroczysta Gala podsumowująca tegoroczną edycję. wręczenia nagród tegorocznym laureatom.

Do Baccarat Live w Krakowie, gdzie odbywała się Gala, przybyli wszyscy laureaci, członkowie Jury etapu regionalnego, członkowie sekcji loklanych Erasmus Student Network – organizatora konkursu, oraz uczestnicy Discover Europe.

Podczas Gali dokonano podsumowania 12. Edycji Discover Europe, podziękowano członkom Jury oraz wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim wręczono nagrody tegorocznym laureatom.

Laureaci Discover Europe 2015 otrzymali nagrody ufundowane przez Partnerów regionalnych, m.in. 12-dniowe wyjazdy zagraniczne od Student Travel, wyjazd do Brukseli od europosłanki Róży Thun, kurs językowy w Profi Lingua, warsztaty fotograficzne w Krakowskiej Szkole Artystycznej, Bony do księgarni Matras, Zaproszenia do Kina ARS oraz restauracji North Fish. Wsparcie przy organizacji wydarzenia okazała również firma Outhorn.

Po wręczeniu nagród, wszyscy obecni wznieśli wspólny toast za laureatów. Słodkim akcentem Gali była czekoladowa fontanna.

A oto tegoroczni laureaci:

·         Kategoria Surprise me Europe

1. Filip Radwański

2. Gabriela Ciupak

3. Mateusz Wójtów

·         Kategoria My Europe my home

1. Weronika Winkowska

2. Magdalena Żegleń

3. Wojciech Cichy

Wyróżnienie: Jakub Kozioł

·         Kategoria Citizen of Europe

1. Magdalena Tracz

2. Michał Zieliński

3. Aleksandra Świercz

Wyróżnienie: Weronika Pokojska

Wyróżnienie: Ekaterina Ovchinnikova

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w fotografii! Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu Discover Europe.