Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Hot Chili Peppers - Otherside
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.04
2017
Gala Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach

Gala Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach

 
Gala Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach
26 kwietnia w Łodzi odbędzie się Gala wieńcząca zmagania uczniów szkół ponadgimnazjalnych, biorących udział w Olimpiadzie Wiedzy o Biznesie i Innowacjach. Konkurs organizuje Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii.

Celem Olimpiady jest upowszechnianie wiedzy o szeroko rozumianej gospodarce i biznesie, ze szczególnym uwzględnieniem innowacji. Rywalizacja podzielona jest na trzy etapy. Ostatni etap polega na grupowym rozwiązywaniu testu online. Uczestnicy z całej Polski kontaktują się między sobą zdalnie i przygotowują finalną prezentację, którą ostatecznie przedstawią na Gali Finałowej w Łodzi. Zadanie do rozwiązania to case biznesowy z wydawnictwa Business Harvard Review.

Zapraszamy na stronę internetową Olimpiady.
 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners