Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.09
2018
Forum Inteligentnych Specjalizacji

Forum Inteligentnych Specjalizacji

 
Forum Inteligentnych Specjalizacji
Jeszcze we wrześniu odbędzie się spotkanie przedstawicieli świata biznesu, naukowców i ekspertów Komisji Europejskiej w ramach dwudniowego Forum Inteligentnych Specjalizacji. Podczas wydarzenia odbędzie się gala 12. edycji konkursu „Innovator Małopolski”.

Organizacją Forum Inteligentnych Specjalizacji (26-27 września) zajmują się Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska, Województwo Małopolskie i Urząd Miasta Tarnowa. Podczas spotkań uczestnicy poruszą wiele tematów: wdrażania i wykorzystywania innowacyjnych pomysłów  w biznesie, współpracy międzynarodowej w obszarze badawczym i inwestycyjnym oraz trendów sektora energetycznego.

Forum będzie również świetną okazją do wręczenia nagród oraz wyróżnień dla autorów najbardziej wyróżniających się produktów i usług małopolskich przedsiębiorców, na przykład w konkursach  „Tarnowska Innowacja” lub „Innovator Małopolski”. Krakowska część Forum Inteligentnych Specjalizacji połączona z galą „Innovatora Małopolski” odbędzie się w Muzeum Lotnictwa Polskiego przy al. Jana Pawła II 39.

Po więcej informacji oraz możliwość rejestracji (do 24 września) odsyłamy na stronę internetową wydarzenia

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners