Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Joe Lally - Why Should I Get Used To It
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.04
2023
Firma Klavo dołączyła do Patronów Wydziału Mechanicznego!

Firma Klavo dołączyła do Patronów Wydziału Mechanicznego!

 
Firma Klavo dołączyła do Patronów Wydziału Mechanicznego!
Prezes firmy Klavo Sp. z o.o. Waldemar Chmiel i dziekan Wydziału Mechanicznego prof. Jerzy A. Sładek podpisali porozumienie o współpracy, zakładające patronat firmy nad kierunkiem Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego.

We współpracy z Laboratorium Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego firma będzie rozwijała innowacyjne rozwiązania produktowe, zwiększające dostępność w przestrzeniach muzealnych. Studenci IWP zyskają możliwość uczestnictwa w projektach wdrażanych przez firmę, a także zajęciach dydaktycznych, pokazach i szkoleniach organizowanych przez Patrona. Będą mogli też odbywać zawodowe i dyplomowe praktyki i staże w Klavo Sp. Z o.o.

Podpisane porozumienie zakłada również udział firmowych ekspertów w opracowaniu i organizowaniu programu studiów o charakterze dualnym, a także doradztwo naukowo-badawcze w zakresie projektowania uniwersalnego i opracowywania nowych standardów w projektowaniu uniwersalnym w zakresie designu.

Koordynatorem porozumienia ze strony firmy jest dyrektor ds. inwestycji – Tomasz Chmiel, a ze strony Wydziału Mechanicznego – mgr inż. Katarzyna Kozub z Laboratorium Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego.

Firma Klavo zajmuje się wsparciem i rozwojem kultury i współpracuje z wieloma instytucjami kultury.
Współpraca z firmą została nawiązana poprzez punkt informacyjno-konsultacyjny dla podmiotów zewnętrznych w zakresie dostępności i projektowania uniwersalnego prowadzony na PK w ramach projektu Centrum Wiedzy o Dostępności, dofinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners