Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

THE RASMUS - F F F Falling
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.04
2021
Finał projektu „Studencki Design”

Finał projektu „Studencki Design”

 
Finał projektu „Studencki Design”
Studentki Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego Wydziału Mechanicznego zostały wyróżnione w projekcie „Studencki Design”.

To realizowana w okresie luty – marzec br. inicjatywa, która powstała w wyniku współpracy wiodącego europejskiego producenta stolarki otworowej firmy Oknoplast z INTECH PK – spółką celową Politechniki Krakowskiej, oraz Spółką Celową Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu sp. z o.o.
 
Specjaliści z firmy Oknoplast przygotowali wytyczne dotyczące zaprojektowania wzorniczych drzwi wejściowych. Z wyzwaniem tym następnie zmierzyły się dwie grupy studenckie z Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, oraz trzy zespoły z  Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. 

W procesie tworzenia prac, młodzi projektanci mieli zapewnione pełne wsparcie marketingowe i techniczne ze strony organizatorów konkursu oraz specjalistów Oknoplast. Stworzone w ramach współpracy projekty okazały się tak dobre, że firma wyróżniła wszystkie prace i umieściła je w swoim portfolio planów wdrożeniowych.
 
Gratulujemy studentkom Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego tworzącym trzy spośród pięciu zespołów uczestniczących w projekcie Studencki Design:
 
 OUTLINE – Paulina Krajewska, Kamila Kotnis, Magdalena Kaleta
 DECORTA – Julia Mroczkowska, Joanna Staniszewska, Klaudia Mika
 O2PLAST – Karolina Wysocka, Angelika Walas, Paula Sikora
 
Merytoryczny nadzór nad jakością prac sprawował mgr sztuki Michał Maciukiewicz z Laboratorium Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego.
 
Projekt „Studencki Design” jest przykładem trendu rynkowego, w którym studenci biorą aktywny udział we współpracy uczelni z otoczeniem gospodarczym.  Uczelnia z kolei umożliwia im rozwój talentów i zdobywanie doświadczeń poprzez realizację projektów w ścisłej współpracy nie tylko z opiekunem naukowym, ale również z przedsiębiorcą.
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners