Red Hot Chili Peppers - Breaking The Girl

Finał konkursu wiedzy o patronie Politechniki Krakowskiej

Serdecznie zapraszamy pracowników i studentów Politechniki Krakowskiej oraz wszystkich zainteresowanych na Wielki Finał VIII edycji konkursu „Tadeusz Kościuszko - inżynier i żołnierz”. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy piątek, 26 kwietnia o godz. 11.00 w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” na kampusie Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24.

Pierwszy etap konkursu (test on-line) odbył się 4 kwietnia br. Do finału zakwalifikowało się dziesięciu najlepszych uczestników - pięcioro studentów i pięcioro uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe, a troje najlepszych uczniów otrzyma dodatkowe punkty w postępowaniu rekrutacyjnym na studia I stopnia na Politechnice Krakowskiej.

W Wielkim Finale wezmą udział:

uczniowie

Bartosz Zuchowski (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koniecpolu)

Natalia Rerak (VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie)

Martyna Miśkiewicz (VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie)

Katarzyna Rohda (IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni)

Łukasz Pieprzyca (Technikum Energetyczno-Elektroniczne nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie)

Paulina Młynarska (Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki)

Krzysztof Wojewoda (Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki)

Aleksandra Partyka (Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki)

Krzysztof Świątczak (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu)

Aleksander Kuligowski (Politechnika Poznańska)