Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coma - Sierpien
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.04
2023
Finał konkursu wiedzy o patronie Politechniki już 14 kwietnia

Finał konkursu wiedzy o patronie Politechniki już 14 kwietnia

 
Finał konkursu wiedzy o patronie Politechniki już 14 kwietnia
W przyszły piątek poznamy zwycięzce Wielkiego Finału konkursu „Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz”. W drugim etapie, który odbędzie się 14 kwietnia o godz. 11.00 w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia”, zmierzy się dziesięcioro najlepszych uczestników z pierwszego etapu.

Tegoroczna, jedenasta edycja konkursu „Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz” cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do rywalizacji zgłosiło się aż 217 osób: 126 uczniów szkół średnich i 91 – studentów z całej Polski.
 
Zarejestrowani uczestnicy sprawdzili swoją wiedzę na temat patrona Politechniki Krakowskiej w pierwszym etapie, który odbył się zdalnie. Uczestnicy musieli odpowiedzieć na 30 pytań zamkniętych dotyczących życia i działalności Tadeusza Kościuszki. O udziale w finale decydowała suma punktów uzyskanych za poprawne odpowiedzi – 1 punkt za każdą poprawną odpowiedź oraz punkty za niewykorzystany czas – 0,5 punktu za każdą pełną minutę niewykorzystanego czasu. W wypadku równej liczby punktów uzyskanej przez kilku uczestników, decydował dokładny czas udzielenia odpowiedzi – im krótszy, tym wyższa pozycja w rankingu.
 
Zgodnie z regulaminem, do finałowej rozgrywki weszło tylko dziesięć osób z najwyższą liczbą punktów: pięcioro uczniów i pięcioro studentów. Piełna lista finalistów dostępna jest na stronie głównej Politechniki Krakowskiej.

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody:
 
  • za zajęcie I miejsca – laptop oraz 2000 złotych;
  • za zajęcie II miejsca – czytnik e-booków i 1500 złotych;
  • za zajęcie III miejsca – słuchawki bezprzewodowe i 500 zł;
  • za zajęcie miejsc IV-X – nagrody książkowe i gadżety związane z Politechniką Krakowską.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners