Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cult - Fire Woman
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

30.11
2017
Finał 11. MediaTorów w sobotę

Finał 11. MediaTorów w sobotę

 
Finał 11. MediaTorów w sobotę
Już w najbliższą sobotę odbędzie się finałowa Gala 11. edycji Plebiscytu Mediatory - Studenckie Nagrody Dziennikarskie. W tym roku statuetkę w kategorii AuTORytet odbierze Ewa Ewart. Pozostałych laureatów poznamy 2 grudnia o godz. 17.00 w Auditorium Maximum UJ w Krakowie.
 
Wstęp na Galę Finałową jest bezpłatny. Wszyscy zainteresowani uczestnictwem będą mogli do 1 grudnia zarezerwować miejsca za pomocą specjalnie przygotowanego formularza, dostępnego na stronie www.rezerwacja.mediatory.pl. Ponadto wejściówki odebrać będzie można w dniu Gali w dwóch punktach w Krakowie: 
 
  • w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33): od 10:00 do 16:15;
  • na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Łojasiewicza 4): od 10:00 do 13:00.
 
MediaTory to Plebiscyt, w którym studenci dziennikarstwa wybierają wyróżniających się w danym roku akademickim dziennikarzy i ludzi mediów. Wskazują tych, od których mogą uczyć się najwyższych standardów w pracy dziennikarza. Organizatorami 11. edycji Plebiscytu są: Stowarzyszenie MediaTory oraz Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ.
 
Pełna lista dziennikarzy i materiałów nominowanych w Plebiscycie dostępna jest na stronie: www.mediatory.pl.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners