Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.02
2018
Filmowy Kraków w Berlinie

Filmowy Kraków w Berlinie

 
Filmowy Kraków w Berlinie
Trzy znane krakowskie festiwale filmowe: Off Camera, Krakowski Festiwal Filmowy i Festiwal Muzyki Filmowej wspólnie promują się podczas 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

Na polskich stoiskach festiwalowych można zobaczyć krótki film prezentujący rozmach krakowskich przedsięwzięć i znakomitych festiwalowych gości.

Kraków obecny jest także w Konkursie Głównym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. Bierze w nim udział nowy film Małgorzaty Szumowskiej „Twarz” – koprodukowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. To współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji otrzymuje nową i wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą, jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym. Mamy nadzieję, że reżyserce uda się przywieźć Złotego Niedźwiedzia. Zwycięzcę poznamy 25 lutego.

 

Fot.: krakow.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners