Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Wilki - Urke
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.05
2018
Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie

Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie

 
Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie
W dniach od 17 do 19 maja w na Rynku Głównym w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Nauki i Sztuki. Tym razem hasło przewodnie stanowi sformułowanie „Moc rozumu". Jednym ze współorganizatorów wydarzenia jest Politechnika Krakowska.

Przez trzy dni na Rynku Głównym będzie funkcjonować Festiwalowe Miasteczko Naukowe. Celem tego wydarzenia jest prezentacja osiągnięć naukowych oraz przedstawienie korzyści, które przynosi rozwój technologiczny. W namiotach PK zaprezentują się wszystkie wydziały uczelni. O tym, co zaprezentują, przeczytacie na stronie głównej Politechniki Krakowskiej.

Pierwszego dnia festiwalu, w czwartek 17 maja, odbędzie się pokaz 3D mappingu na budynku dawnego Pałacu Królewskiego w Łobzowie, przy ul. Podchorążych 1, gdzie mieści się Wydział Architektury oraz Wydział Fizyki, Matematyki i Informatyki PK.  Pokazy będą odbywały się co 30 minut, począwszy od godz. 21.30.

Przypominamy o rozmowie, którą przeprowadziliśmy z organizatorami ze studenckiego koła grafiki komputerowej „Visgraph" na temat wspomnianego wydarzenia.

Szczegółowe informacje wraz z programem XVIII Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie znajdziecie pod adresem: fnis.pl

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners