Klaus Mitffoch - Smielej

Festiwal Nauki i Sztuki

W dniach 24-27 maja w Krakowie zagości Festiwal Nauki i Sztuki. Jednym ze współorganizatorów wydarzenia jest Politechnika Krakowska. Zapraszamy do odwiedzenia naukowego miasteczka na Rynku Głównym, gdzie m.in. zaprezentują się wszystkie wydziały Politechniki (25-27 maja).

Hasło tegorocznego Festiwalu Nauki i Sztuki to "W zgodzie z naturą". Dodajmy, że poza namiotami wydziałowymi na Rynku Głównym wystąpią sportowcy z AZS Politechniki Krakowskiej (25 maja) i zespół cheerleaderek (26 maja). W sobotę, 27 maja zagra Krakowska Orkiestra Staromiejska. W ramach Festiwalu na terenie Politechniki Krakowskiej odbędzie się pokaz 3D mappingu na budynku "Działowni". Zachęcamy do odsłuchania rozmowy z organizatorami.

Szczegółowe informacje wraz z programem XVII Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie znajdują się pod adresem: festiwalnauki.up.krakow.pl.