Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coma - Chaos kontrolowany
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.05
2017
Festiwal Nauki i Sztuki

Festiwal Nauki i Sztuki

 
Festiwal Nauki i Sztuki
W dniach 24-27 maja w Krakowie zagości Festiwal Nauki i Sztuki. Jednym ze współorganizatorów wydarzenia jest Politechnika Krakowska. Zapraszamy do odwiedzenia naukowego miasteczka na Rynku Głównym, gdzie m.in. zaprezentują się wszystkie wydziały Politechniki (25-27 maja).

Hasło tegorocznego Festiwalu Nauki i Sztuki to "W zgodzie z naturą". Dodajmy, że poza namiotami wydziałowymi na Rynku Głównym wystąpią sportowcy z AZS Politechniki Krakowskiej (25 maja) i zespół cheerleaderek (26 maja). W sobotę, 27 maja zagra Krakowska Orkiestra Staromiejska. W ramach Festiwalu na terenie Politechniki Krakowskiej odbędzie się pokaz 3D mappingu na budynku "Działowni". Zachęcamy do odsłuchania rozmowy z organizatorami.

Szczegółowe informacje wraz z programem XVII Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie znajdują się pod adresem: festiwalnauki.up.krakow.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners