Bruce Springsteen - We Take Care Of Our Own

Ewa Ewart AuTORytetem studentów

AuTORytetem studentów dziennikarstwa w 11. Plebiscycie MediaTory - Studenckie Nagrody Dziennikarskie została Ewa Ewart. Reportażystka statuetkę odbierze 2 grudnia podczas Gali Finałowej w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W kategorii AuTORytet studenci z całej Polski wyróżniają dziennikarzy i ludzi mediów, od których mogą uczyć się profesjonalizmu, rzetelności oraz najwyższych standardów. Nagroda przyznawana jest za całokształt pracy dziennikarskiej.

Zwycięzców w pozostałych ośmiu kategoriach 11. Plebiscytu MediaTory poznamy podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 2 grudnia o godzinie 17:00 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Więcej o plebiscycie: www.mediatory.pl