Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Guess Who - American Woman
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.04
2018
„eVolo Skyscraper Competition”

„eVolo Skyscraper Competition”

 
„eVolo Skyscraper Competition”
Jakub Kulisa, student III roku architektury na Politechnice Krakowskiej wspólnie z Damianem Granosikiem z Politechniki Łódzkiej i Piotrem Pańczykiem z Politechniki Wrocławskiej zwyciężyli w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów architektonicznych na świecie.

Tegoroczna edycja zgromadziła 526 projektów z całego świata. Nagroda przypadła reprezentantom naszego kraju, za koncepcję składanego wieżowca opartego o nowoczesny materiał - folię ETFE, która jest bardzo wytrzymała, elastyczna i odporna. Stosowana jest do budowy zadaszeń stadionów i innych dużych obiektów użyteczności publicznej.

Wygrana w konkursie tej wagi wiąże się z prezentacją pracy we wszystkich prestiżowych magazynach jak „New York Times",  „The Wall Steet Journal" oraz w publikacjach branżowych. Konkurs jest organizowany od 2006 roku, mając za zadanie odpowiadać na najważniejsze wyzwania architektoniczne współczesnego świata.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners