Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Drums - Money
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.09
2016
Europejskie Dni Dziedzictwa na PK

Europejskie Dni Dziedzictwa na PK

 
Europejskie Dni Dziedzictwa na PK
Na prezentację zabytkowych samochodów, biorących udział w rajdzie „Szlakiem T. Kościuszki z Krakowa do Racławic”, oraz na wystawę pt. „Rysunki i wizerunki Tadeusza Kościuszki” zaprasza Muzeum Politechniki Krakowskiej w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, w sobotę 17 września br.

Obydwa wydarzenia odbędą się na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24. W godz. 11.00-12.00 „Muzeum na wolnym powietrzu” zaprezentuje zabytkowe samochody biorące w tym dniu udział w rajdzie szlakiem Tadeusza Kościuszki.  Od godz. 12.00 do 16.00, Muzeum PK zaprasza na zwiedzanie wystawy pt. „Rysunki i wizerunki Tadeusza Kościuszki”: prezentacja reprodukcji, 18 rysunków wykonanych przez T. Kościuszkę oraz wizerunków przywódcy powstania przedstawianych na znaczkach i kartach pocztowych oraz banknotach i monetach polskich.

Europejskie Dni Dziedzictwa to największy w Europie projekt społeczny i edukacyjny, którego celem jest promowanie regionalnego dziedzictwa kulturowego oraz przypominanie o wspólnych korzeniach kultury europejskiej. Wydarzenia z okazji Europejskich Dni Dziedzictwa organizowane są w obchodzonym na Politechnice Krakowskiej Roku Tadeusza Kościuszki.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners