Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Queen - Under Pressure
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.09
2018
Europejskie Dni Dziedzictwa

Europejskie Dni Dziedzictwa

 
Europejskie Dni Dziedzictwa
W drugi i trzeci weekend września krakowskie zabytki będą dostępne dla zwiedzających w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Ze względu na nadchodzące wydarzenie Muzeum Politechniki Krakowskiej przygotowało wystawę szkiców Jana Matejki.
Wernisaż odbędzie się w sobotę 15 września o  godz. 10:00 w budynku „Areszt" - siedzibie Muzeum PK, przy ul. Warszawskiej 24. Na godz. 12:00 zaplanowano zwiedzanie z przewodnikiem dawnego austriackiego aresztu wojskowego, gdzie obecnie mieści się Muzeum Politechniki Krakowskiej. O godz. 14:00 wszyscy zainteresowani będą mogli odsłuchać oraz pobrać na własny nośnik danych mało znane utwory muzyczne, których autorstwo przypisywane jest patronowi Politechniki Krakowskiej - Tadeuszowi Kościuszce.
Europejskie Dni Dziedzictwa są inicjatywą Rady Europy i Unii Europejskiej, która ma na celu promowanie regionalnego dziedzictwa kulturowego. Więcej informacji na temat wystawy w Muzeum PK znajdziecie na stronie internetowej placówki.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners