Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Foo Fighters - Times Like These
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.09
2018
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

 
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu
Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 16-22 września, a Zakończy Europejskim Dniem bez Samochodu. Kraków weźmie udział w obchodach ETZT już po raz 19.

Hasłami tegorocznej akcji są „Multimodalność" oraz  „Przesiadaj się i jedź!”. Kampania jest odpowiedzią na negatywne konsekwencje wynikające z nadmiernego ruchu samochodowego w miastach. Problemem wielu aglomeracji jest zanieczyszczenie powietrza, stres, wysoki poziom hałasu, kolizje, wypadki oraz zajmowanie coraz większej ilości miejsca przez samochody. Dlatego do głównych celów wydarzenia należy promowanie zrównoważonego transportu i zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu jest organizowany z inicjatywy Komisji Europejskiej. Więcej informacji znajdziecie u źródła artykułu.
 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners