Wilki - Urke

Euroinżynier 2018

W dniach 12-14 kwietnia na Politechnice Krakowskiej odbędzie się VIII Ogólnopolska Konferencja Budowlana Studentów i Doktorantów „Euroinżynier", której organizatorem jest Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych „Conkret" PK. Dla wolnych słuchaczy uczestnictwo jest bezpłatne.

Konferencja poświęcona będzie tematyce nowoczesnego projektowania i realizacji konstrukcji budowlanych, obejmującej konstrukcje żelbetowe, drewniane, metalowe, murowane i sprężone. Poruszone będą również zagadnienia wykonawcze, geotechniczne oraz materiałowe. Swoje referaty zaprezentują studenci i doktoranci z 13. uczelni z całego kraju.

Goścmi honorowymi tegorocznej edycji wydarzenia będą prof. dr hab. inż. Włodzimierz Starosolski i dr inż. Rafał Sieńko.
Dla wolnych słuchaczy uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Więcej informacji na stronie internetowej www.euroinzynier.edu.pl.