Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

05.07
2017
EtnoKraków/Rozstaje

EtnoKraków/Rozstaje

 
EtnoKraków/Rozstaje
Od 5 do 8 lipca w Krakowie odbywa się EtnoKraków/Rozstaje - najważniejszy festiwal sceny etno w naszej części Europy. Przed publicznością zaprezentuje się ponad 100 muzyków, którzy przybyli z czterech kontynentów.

Festiwalowi artyści wystąpią na blisko 20 koncertach zlokalizowanych w wyjątkowych miejscach, m.in.: w Kościele św. Katarzyny, Żydowskim Muzeum Galicja, Muzeum Etnograficznym im. S. Udzieli, w krakowskich klubach Alchemia i Strefa oraz na scenie plenerowej na Placu Wolnica. Oprócz koncertów przewidziano również zabawy taneczne, warsztaty muzyczne i tradycyjnego rzemiosła.

EtnoKraków/Rozstaje ma udowodnić, jak bardzo aktualne są dziś artystyczne rozwiązania, które czerpią z tradycji kultury.

Organizatorami festiwalu są: Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe i Stowarzyszenie Rozstaje: u Zbiegu Kultur i Tradycji. Więcej informacji na temat festiwalu oraz jego program na stronie internetowej: www.etnokrakow.pl.

Posłuchaj, co o festiwalu mówi Robert Rozciecha, zastępca dyrektora Krakowskiego Biura Festiwalowego.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners