Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

THE RASMUS - Guilty
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

28.11
2018
Energooszczędny dom na kołach

Energooszczędny dom na kołach

 
Energooszczędny dom na kołach
Naukowcy z Politechniki Krakowskiej zaprojektowali i testują innowacyjny produkt, który może zrewolucjonizować rynek. Prototyp domu stanął na głównym kampusie PK przy ul. Warszawskiej 24.

Nad projektem pracują wspólnie naukowcy z Zakładu Budownictwa i Fizyki Budowli Politechniki Krakowskiej oraz specjaliści z firmy MICCO w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój – Bony na innowacje dla MŚP.

Mobilny dom na kampusie PK służy nie tylko celom demonstracyjnym, jest przede wszystkim obiektem badań. Zapraszamy do odwiedzenia domku na kółkach na kampusie PK w środę (28 listopada) i czwartek (29 listopada) w godz. 11:00-12:00 podczas pierwszej serii badań obiektu z użyciem kamery termowizyjnej oraz miernika komfortu cieplnego. Mobilny domek stoi na kampusie PK przy ul. Warszawskiej w pobliżu budynku „Działowni”.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners