Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Szymon Wydra - Cale zycie grasz
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.09
2018
„ENERGODOM 2018”

„ENERGODOM 2018”

 
„ENERGODOM 2018”
W dniach 11-13 września na Politechnice Krakowskiej odbędzie się XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna „ENERGODOM 2018”. Organizatorem wydarzenia jest Zakład Budownictwa i Fizyki Budowli w Instytucie Materiałów i Konstrukcji Budowlanych Wydziału Inżynierii Lądowej PK.

Konferencja dotyczy wielu aspektów współczesnego budownictwa, źródeł energii odnawialnej, zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Wśród głównych zagadnień znajdą się m.in. sposoby dostosowania do standardów energooszczędności już istniejących budynków, w tym bloków mieszkalnych z wielkiej płyty.

Poprzednia konferencja „Energodom” odbyła się w 2014 r. W tegorocznej edycji poszerzono skład Komitetu Naukowego. Oprócz reprezentantów kilkunastu polskich uczelni znaleźli się w nim naukowcy ze Słowacji, Czech, Niemiec, Ukrainy, Włoch, Norwegii, Finlandii, Japonii i Kanady.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners