Unknown

„ENERGODOM 2018”

W dniach 11-13 września na Politechnice Krakowskiej odbędzie się XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna „ENERGODOM 2018”. Organizatorem wydarzenia jest Zakład Budownictwa i Fizyki Budowli w Instytucie Materiałów i Konstrukcji Budowlanych Wydziału Inżynierii Lądowej PK.

Konferencja dotyczy wielu aspektów współczesnego budownictwa, źródeł energii odnawialnej, zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Wśród głównych zagadnień znajdą się m.in. sposoby dostosowania do standardów energooszczędności już istniejących budynków, w tym bloków mieszkalnych z wielkiej płyty.

Poprzednia konferencja „Energodom” odbyła się w 2014 r. W tegorocznej edycji poszerzono skład Komitetu Naukowego. Oprócz reprezentantów kilkunastu polskich uczelni znaleźli się w nim naukowcy ze Słowacji, Czech, Niemiec, Ukrainy, Włoch, Norwegii, Finlandii, Japonii i Kanady.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia.