Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

pezet - mem prod auer
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.06
2020
Emausowe „drzewka życia” w Domu Zwierzynieckim

Emausowe „drzewka życia” w Domu Zwierzynieckim

 
Emausowe „drzewka życia” w Domu Zwierzynieckim
Tegoroczna edycja tradycyjnego konkursu Muzeum Krakowa na najpiękniejsze drzewko emausowe z powodu epidemii odbyła się w sieci. Jednak od wtorku, 23 czerwca przesłane do konkursu drzewka można obejrzeć w rzeczywistości na miniekspozycji w Domu Zwierzynieckim.

„Drzewka życia” sprzedawane na Emausie to symbol nadziei, odrodzenia i wiosny. Symbol, który był nam tak potrzebny w ostatnim czasie. Ekspozycja tegorocznych drzewek znajduje się w sali na piętrze i stanowi dodatkową atrakcję na wystawie czasowej „Zwierzyniec zaprasza Garbary".
 
Zwiedzający będą mieli okazję do spotkania z kocim kustoszem Włodkiem, który chętnie oprowadza gości po muzealnych salach. Dom Zwierzyniecki jest otwarty dla zwiedzających od wtorku do niedzieli w godzinach 10.00–17.00.
 
Muzealnicy przypominają zwiedzającym o maseczkach oraz o zachowaniu podczas zwiedzania dwumetrowego dystansu od innych osób. Zachęcają także do zapoznania się z nowym regulaminem zwiedzania, który dostępny jest tutaj.
 
Wstęp w cenie biletu na wystawę czasową „Zwierzyniec zaprasza Garbary”. Ekspozycję drzewek w Domu Zwierzynieckim, przy ul. królowej Jadwigi 41, będzie można obejrzeć do 31 lipca.
 
---
 
źródło: krakow.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners