Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

28.03
2019
Eksperci z PK znów pomogą walczyć ze smogiem

Eksperci z PK znów pomogą walczyć ze smogiem

 
Eksperci z PK znów pomogą walczyć ze smogiem
W poniedziałek 25 marca odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Programowej ds. Ochrony Powietrza w Mieście Krakowie. Zespół obradował w nowym składzie, a w pracach uczestniczą eksperci z Politechniki Krakowskiej: dr hab. inż. Andrzej Szarata, prof. PK oraz dr hab. inż. Marek Brzeżański, prof. PK.

Głównym tematem spotkania rady powołanej przez prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego była planowana w najbliższym czasie aktualizacja programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego.

Warto wspomnieć, że prof. Andrzej Szarata również zasiada w składzie Rady Programowej ds. Ochrony Powietrza w Mieście Krakowie. Więcej przeczytacie na pk.edu.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners