Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cranberries - Free To Decide
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.04
2020
E-kino pod Baranami!

E-kino pod Baranami!

 
E-kino pod Baranami!
Wszyscy kinomaniacy, którzy sympatyzują z kinami studyjnymi, mają w tej chwili znakomitą okazję, aby jedno z takich kin "odwiedzić". Wychodząc na przeciw potrzebom i wykorzystując technologię i trendy, powstało e-kino, z którego można skorzystać we własnym domu oraz wesprzeć instytucje kulturalną.
 
Kino pod Baranami uruchomiło platformę streamingową, na której można obejrzeć filmy niedawno wyświetlane oraz nieco starsze propozycje.  Ma ona służyć jako wsparcie finansowe dla kina, które w czasach epidemii nie ma żadnych przychodów. To nie jest zwykła platforma VOD, to raczej kino internetowe, którego działalność ma być kontynuowana także po zakończeniu pandemii.
 
Widzowie spragnieni filmowych wrażeń i wspominający ekscytujące dyskusje o filmach, mogą skorzystać z wirtualnych sal kinowych, które staną się nową przestrzenią filmowych spotkań kinomanów. W  internecie odbywać się także będą wydarzenia specjalne: filmy z prelekcją, rozmowy z twórcami, a zwłaszcza spotkania dyskusyjne, z których słynie Kino Pod Baranami. Będziemy kontynuować wirtualne odsłony naszych klubów filmowych (Spotkania Młodych Amatorów Kina, Studencki Nocny Klub Filmowy) oraz rozmów inspirowanych filmami i moderowanych przez specjalistów (np. Premiery Psychologiczne) - zapowiadają odpowiedzialni za przedsięwzięcie przedstawiciele kina.

E-kino dostępne jest pod adresem: www.e-kinopodbaranami.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners