Radio Nowinki PK - ROCK VENTURA

Dziś Wirtualny Dzień Otwarty PK

Dziś o godz. 15 rozpocznie się Wirtualny Dzień Otwarty Politechniki Krakowskiej. W programie prezentacja uczelni, czat na żywo z przedstawicielami wydziałów, Działu Kształcenia i Samorządu Studentów oraz filmy pokazujące życie uczelni.

Aby uczestniczyć w Wirtualnym Dniu Otwartym należy na głównej stronie Politechniki Krakowskiej pk.edu.pl kliknąć baner wydarzenia, a następnie wejść do jednego z pokojów. W Wirtualnym Dniu Otwartym można uczestniczyć za pomocą komputera, laptopa oraz urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym iOS lub Android. Zapraszamy!