Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Detroit City
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

14.05
2018
Dziś rusza Tydzień BPK

Dziś rusza Tydzień BPK

 
Dziś rusza Tydzień BPK
Biblioteka Politechniki Krakowskiej w tym roku ponownie weźmie udział w obchodach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Od 14 do 19 maja na uczestników czeka wiele atrakcji: bookcrossing, akcja zbierania książek dla dzieci, szkolenia, piknik oraz liczne konkursy.

Tydzień Biblioteki PK będzie okazją na udział w szkoleniach edukacyjnych - na chętnych czeka kurs pisania pracy dyplomowej, a także kursy dla pracowników uczelni. Do uczestnictwa wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Organizatorzy zapraszają na wystawę pt. „Jak zmienił się Kraków. Królewskie miasto w obiektywie i na kartach ksiąg z końca XIX wieku”. Będzie można ją podziwiać w Czytelni Głównej. Poza tym od 23 kwietnia trwa akcja „Podaruj książkę". Punkty oddawania książek znajdują się w domach studenckich osiedla Akademickiego PK, w oddziale BPK na Wydziale Mechanicznym oraz w budynku Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki. Zapraszamy również na piknik biblioteczny we wtorek 15 maja, który odbędzie się na głównym dziedzińcu kampusu przy ul. Warszawskiej, o godz. 10:00. Dodatkowo swoje żniwo zbierać będzie bookcrossing - wymiana książek na inne, na specjalnych stoiskach.

Jak co roku, z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, opłaty za przetrzymane książki wypożyczone z BPK na czas trwania wydarzenia zostaną obniżone o 50%.
Szczegółowy program Tygodnia Biblioteki Politechniki Krakowskiej znajdziecie na stronie internetowej BPK.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners