NNEKA - Shining Star

Dziś Noc Naukowców

W piątek 28 września odbędzie się 12. edycja Małopolskiej Nocy Naukowców. W ramach wydarzenia Politechnika Krakowska zaprasza na Wydział Mechaniczny oraz Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej, gdzie odbędą się liczne prelekcje, pokazy, doświadczenia i laboratoria.

Ponadto na wydziale Fizyki, Matematyki i Informatyki absolwenci PK oraz członkowie koła naukowego „Visgraph" zaprezentują autorską wizualizację obrazu i dźwięku, czyli 3D Mapping. Po więcej informacji na temat planu wydarzeń odsyłamy na główną stronę uczelni, natomiast jeżeli jesteście zainteresowani mappingiem, zapraszamy do wysłuchania rozmowy z organizatorami poprzedniego pokazu. Do zobaczenia wieczorem!