Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

JAMIROQUAI - Cosmic Girl
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

28.09
2018
Dziś Noc Naukowców

Dziś Noc Naukowców

 
Dziś Noc Naukowców
W piątek 28 września odbędzie się 12. edycja Małopolskiej Nocy Naukowców. W ramach wydarzenia Politechnika Krakowska zaprasza na Wydział Mechaniczny oraz Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej, gdzie odbędą się liczne prelekcje, pokazy, doświadczenia i laboratoria.

Ponadto na wydziale Fizyki, Matematyki i Informatyki absolwenci PK oraz członkowie koła naukowego „Visgraph" zaprezentują autorską wizualizację obrazu i dźwięku, czyli 3D Mapping. Po więcej informacji na temat planu wydarzeń odsyłamy na główną stronę uczelni, natomiast jeżeli jesteście zainteresowani mappingiem, zapraszamy do wysłuchania rozmowy z organizatorami poprzedniego pokazu. Do zobaczenia wieczorem!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners