Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coma - Spadam
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.01
2018
Dzień Wynalazków 2018

Dzień Wynalazków 2018

 
Dzień Wynalazków 2018
2 marca odbędzie się kolejna edycja Dnia Wynalazków, który organizuje INTECH PK. Młodzi naukowcy będą mogli zaprezentować swoje autorskie rozwiązania przed przedstawicielami funduszy inwestycyjnych oraz wiodących firm, aktywnie poszukujących innowacji do wdrożenia na potrzeby swojej działalności.
 
Podczas Dnia Wynalazków, specjaliści będą m.in. zastanawiać się, jak mimo przeszkód osiągnąć sukces i rozwinąć własną firmę. Udział w wydarzeniu pomoże młodym wynalazcom w zawiązaniu partnerstw biznesowych, które mogą przyczynić się do komercjalizacji rozwiązań twórców z Politechniki Krakowskiej.
 
Rejestracja do udziału w wydarzeniu prowadzona będzie do 2 lutego br. na: dw2018.evenea.pl. Odwiedź też stronę na Facebooku.
 
Dzień Wynalazków 2018 współfinansowany jest przez MNiSW w ramach programu Inkubator Innowacyjności+. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął rektor Politechniki Krakowskiej prof. Jan Kazior.
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners