Guns & Roses - Ain't It Fun

Dzień Wody

Już dziś, 14 czerwca, na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej odbędzie się coroczny Dzień Wody. Na odwiedzających czekają liczne atrakcje, przygotowane przez Wydziałową Radę Samorządu Studenckiego.

Nazwa dnia organizowanego przez WIŚ nawiązuje do historii wydziału. W latach 1953-1970 nosił on nazwę Wydziału Budownictwa Wodnego, a od 1970 r. do 1993 r. funkcjonował jako Wydział Inżynierii Sanitarnej i Wodnej.
Wydarzenie potrwa od godz. 10:00 do 15:00, do głównych atrakcji należą turniej wodno-powietrzny, quiz wiedzy o wodzie, grill i laserowy paintball. Poza tym można liczyć na prezentację studenckich kół naukowych działających na Wydziale Inżynierii Środowiska.

Więcej informacji znajdziecie na facebook'u.