Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

01.06
2016
Dzień Rektorski dla dzieci na Politechnice Krakowskiej

Dzień Rektorski dla dzieci na Politechnice Krakowskiej

 
Dzień Rektorski dla dzieci na Politechnice Krakowskiej
Spotkanie z rektorami w ich gabinetach, zwiedzanie niedostępnych na co dzień auli wykładowych i warsztaty, to tylko część atrakcji, jakie czekają na dzieci 4 czerwca w Krakowie. Swoje podwoje otwiera przed najmłodszymi w tym dniu także Politechnika, na kampusie przy ul. Warszawskiej 24.


Z dziećmi na początek spotka się prorektor ds. kształcenia i współpracy z zagranicą prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał. Po spotkaniu z prorektorem dzieci wezmą udział w jednych z czterech specjalnie dla nich przygotowanych warsztatów naukowych.

Dzień Rektorski to inicjatywa realizowana przez krakowskie uczelnie wyższe we współpracy z Fundacją „Uniwersytet Dzieci”, która jest pomysłodawcą wydarzenia. Na trzech uczelniach (Politechnika Krakowska, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Rolniczy) tego dnia odbędą się spotkania władz uczelni z dziećmi.Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Rolniczy zapraszają dzieci w wieku 6-9 lat. Do ich starszych kolegów w wieku 10-13 lat adresowana jest oferta przygotowana przez Politechnikę Krakowską. Wydarzenie jest otwarte, jednak z uwagi na duże zainteresowanie, na Politechnice zapisy na Dzień Rektorski już zostały zakończone.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners