Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

chocolate Spoon - Gry
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.03
2020
Dzień Otwarty z PK online!

Dzień Otwarty z PK online!

 
Dzień Otwarty z PK online!
27 marca, w piątek, będzie możliwość odwiedzenia Politechniki Krakowskiej nie wychodząc z domu. To świetna okazja, aby zapoznać się z ofertą uczelni!
 
Dzień Otwarty PK zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kandydatów na studia, zapraszamy do udziału w wirtualnej formie wydarzenia. 27 marca. Każdy będzie mógł zadać pytanie dotyczące Politechniki Krakowskiej, w tym oferowanych kierunków studiów i zasad rekrutacji. W godz. od 9.30 do 14.00 pracownicy Działu Promocji i Działu Kształcenia będą pełnić dyżur specjalny i na bieżąco odpowiadać na pytania. Wirtualne spotkanie odbędzie się na Facebooku, na stronie wydarzenia: „Dzień Otwarty. Poznaj nas bez wychodzenia z domu!”. Zapraszamy!
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners