Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Eastwestrockres - Kawalek Szczescia
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

17.05
2022
Dzień Otwarty WIL

Dzień Otwarty WIL

 
Dzień Otwarty WIL
Uwaga, uwaga!!! Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej zaprasza na DZIEŃ OTWARTY – stacjonarny - 17 MAJA 2022 r.

Na początek (najprawdopodobniej około godz. 10.00) zaprosimy Was na krótkie powitanie i prezentację. Pani Prodziekan odpowie na pytanie „Dlaczego warto studiować na „Lądówce”, a przedstawiciel Samorządu udowodni, że studia to nie tylko nauka! Następnie zaprosimy Was do wybranych laboratoriów wydziału.  

W tym dniu na naszym dziedzińcu, na kampusie przy ul. Warszawskiej 24 odbywać się będzie jednocześnie „Dzień Lądowca” przygotowany przez studentów dla studentów, w tym mini konkursy organizowane przez Koła Naukowe. Zachęcamy do wzięcia udziału i w tym wydarzeniu – poznacie nasz wydział od nieco innej strony!

Zapraszamy. Wreszcie możemy spotkać się osobiście!

Szczegółowy program wydarzenia.

 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners