Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Noel Gallagher's High Flying Birds - AKA...What A Life!
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

14.03
2018
Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej

Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej

 
Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej
W czwartek 22 marca odbędzie się Dzień Otwartych Drzwi na PK. Odwiedzający będą mieli szansę poznać ofertę oraz strukturę uczelni. Przygotowane zostaną specjalne stoiska wydziałowe i tematyczne, a także prezentacje na temat Politechniki Krakowskiej i życia studenckiego.

Dni Otwarte skierowane są przede wszystkim do uczniów szkół średnich, planujących wybór uczelni wyższej, ale również do studentów mających w planach drugi kierunek. Odwiedzających zapraszamy już o godzinie 9:00 na główny kampus Politechniki Krakowskiej, gdzie w Galerii „Gil" wystawione będą stoiska wydziałowe i tematyczne. Pół godziny później w pawilonie „Kotłownia" odbędą się prezentacje na temat uczelni i życia studenckiego. Drzwi otwarte wydziałów będą trwać od godz. 11:00 do 14:00.


Więcej szczegółów na temat Dni Otwartych znajdziecie na głównej stronie Politechniki Krakowskiej.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners