Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.03
2020
Dzień Otwarty na PK odwołany. Poznaj uczelnię on-line

Dzień Otwarty na PK odwołany. Poznaj uczelnię on-line

 
Dzień Otwarty na PK odwołany. Poznaj uczelnię on-line
27 marca br. wszyscy zainteresowani studiami na Politechnice Krakowskiej będą mieli niezwykłą okazję, by – bez wychodzenia z domu – poznać odpowiedzi na pytania związane z ofertą edukacyjną i rekrutacją na PK.
 
Pracownicy Działu Promocji i Działu Kształcenia będą odpowiadać na pytania kandydatów za pośrednictwem Facebooka. Jednocześnie informujemy, że ze względu na zagrożenie koronawirusem SARS-CoV-2, Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej, zaplanowany na 27 marca, został odwołany.
 
W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją dotyczącą zagrożenia epidemiologicznego spowodowanego koronawirusem, w trosce o bezpieczeństwo, władze Politechniki Krakowskiej podjęły decyzję o odwołaniu Dnia Otwartego. Wkrótce ukaże się stosowany komunikat JM Rektora. 
 
Dzień Otwarty PK zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kandydatów na studia, zapraszamy do udziału w wirtualnej formie wydarzenia. 27 marca br. każdy będzie mógł zadać pytanie dotyczące Politechniki Krakowskiej, w tym oferowanych kierunków studiów i zasad rekrutacji. W godz. od 9.30 do 14.00 pracownicy Działu Promocji i Działu Kształcenia będą pełnić dyżur specjalny i na bieżąco odpowiadać na pytania. Wirtualne spotkanie odbędzie się na fanpage'u Politechniki Krakowskiej na Facebooku. Niedługo podamy szczegóły.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners