Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Motorhead - Ace Of Spades
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

01.02
2019
Dzień Otwarty na PK i targi edukacyjne

Dzień Otwarty na PK i targi edukacyjne

 
Dzień Otwarty na PK i targi edukacyjne
Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych planujący rozpoczęcie studiów I stopnia w roku akademickim 2019/2020 będą mieli kilka okazji, aby zapoznać się z ofertą Politechniki Krakowskiej. 20 marca odbędzie się Dzień Otwarty na PK, ponadto w lutym i marcu br. pracownicy uczelni odwiedzą targi edukacyjne w Oświęcimiu, Rzeszowie, Wieliczce, Lublinie, Sanoku i Katowicach.

W roku bieżącym Dzień Otwarty zaplanowano na środę 20 marca, w godz. od 9:00 do 14:00. Stoiska wydziałowe i tematyczne, prezentacja o uczelni, liczne wykłady i możliwość rozmowy z pracownikami oraz studentami uczelni - to główne punkty Dnia Otwartego. Więcej informacji już wkrótce na FB wydarzenia.

Jeżeli przyjazd do Krakowa na Dzień Otwarty stanowi kłopot, przedstawiciele uczelni pojawią się w kilku miastach południowo-wschodniej części kraju, aby wziąć udział w miejscowych Targach Edukacyjnych. Daje to możliwość rozmowy bez konieczności podróży do stolicy Małopolski. Szczegóły odnośnie miejsc oraz dat znajdziecie tutaj.

Zainteresowani mogą również odwiedzić stronę internetową przygotowaną dla przyszłych studentów PK - maturzysta.pk.edu.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners