Powtorka Programu - SAMOBOJ

Dzień Otwarty na PK i targi edukacyjne

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych planujący rozpoczęcie studiów I stopnia w roku akademickim 2019/2020 będą mieli kilka okazji, aby zapoznać się z ofertą Politechniki Krakowskiej. 20 marca odbędzie się Dzień Otwarty na PK, ponadto w lutym i marcu br. pracownicy uczelni odwiedzą targi edukacyjne w Oświęcimiu, Rzeszowie, Wieliczce, Lublinie, Sanoku i Katowicach.

W roku bieżącym Dzień Otwarty zaplanowano na środę 20 marca, w godz. od 9:00 do 14:00. Stoiska wydziałowe i tematyczne, prezentacja o uczelni, liczne wykłady i możliwość rozmowy z pracownikami oraz studentami uczelni - to główne punkty Dnia Otwartego. Więcej informacji już wkrótce na FB wydarzenia.

Jeżeli przyjazd do Krakowa na Dzień Otwarty stanowi kłopot, przedstawiciele uczelni pojawią się w kilku miastach południowo-wschodniej części kraju, aby wziąć udział w miejscowych Targach Edukacyjnych. Daje to możliwość rozmowy bez konieczności podróży do stolicy Małopolski. Szczegóły odnośnie miejsc oraz dat znajdziecie tutaj.

Zainteresowani mogą również odwiedzić stronę internetową przygotowaną dla przyszłych studentów PK - maturzysta.pk.edu.pl.