Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Unknown
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.04
2015
"Dzień otwarty dla dziewczyn" odbędzie się na PK w ramach akcji "Dziewczyny na Politechniki"

"Dzień otwarty dla dziewczyn" odbędzie się na PK w ramach akcji "Dziewczyny na Politechniki"

 
"Dzień otwarty dla dziewczyn" odbędzie się na PK w ramach akcji "Dziewczyny na Politechniki"
Dzień Otwarty Tylko dla Dziewczyn odbędzie się 23 kwietnia 2015 na terenie Politechniki Krakowskiej. Wszystkie imprezy odbędą się w pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” przy ul. Warszawska 24.

Uczestniczki Dnia Otwartego Tylko Dla Dziewczyn na Politechnice Krakowskiej będą miały okazję poznać kobiety, które dzięki studiom na tej uczelni odnoszą sukcesy na polu zawodowym i naukowym, świetnie odnajdując się w świecie, zdawałoby się, zdominowanym przez mężczyzn.


W planie przewidziane są wystąpienia, m.in.:

profesor Joanny Dublińskiej – prodziekan Wydziału Inżynierii Lądowej, profesor Elżbiety Nachlik – dziekana Wydziału Inżynierii Środowiska oraz doktor Bożeny Tyliszczak – zajmującej się technologią tworzyw sztucznych, której wynalazki były wielokrotnie nagradzane. O tym, dlaczego warto wybrać studia na Politechnice Krakowskiej opowie Klaudia Adamkiewicz – studentka inżynierii chemicznej i procesowej.

A my w radiu Nowinki zapytaliśmy studentów co sądza o kobietach inżynierach i nie tylko: Posłuchajcie o tym co usłyszał Przemysław Jarek:

http://nowinki.mech.pk.edu.pl/podcast/dziewczyny_na_politechniki_-_czyli_co_studenci_sadza_.html

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners