Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Popsysze - Popsysze / She's A Pumpkin
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

17.12
2018
Dzień Mobilności na PK

Dzień Mobilności na PK

 
Dzień Mobilności na PK
We wtorek 18 grudnia na Politechnice Krakowskiej odbędzie się druga edycja Dnia Mobilności. Wydarzenie ma na celu promocję wymian zagranicznych - programu ERASMUS, ale również staży i praktyk za granicą.

W godz. od 9:00 do 18:00 na specjalnych stoiskach będzie można spotkać organizacje zajmujące się promocją wymiany zagranicznej. Studenci korzystający z ofert wymiany i staży opowiedzą o swoich doświadczeniach, podzielą spostrzeżeniami i omówią etapy przygotowania wyjazdu, m.in. kwestie związane z dokumentami, które należy złożyć.

Organizatorami II Dnia Mobilności są: Samorząd Studentów PK, Erasmus Student Network PK, IAESTE PK i Dział Współpracy Międzynarodowej PK. Więcej informacji na FB wydarzenia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners