happsad - Wpusc mnie

Dzień Mobilności na PK

We wtorek 18 grudnia na Politechnice Krakowskiej odbędzie się druga edycja Dnia Mobilności. Wydarzenie ma na celu promocję wymian zagranicznych - programu ERASMUS, ale również staży i praktyk za granicą.

W godz. od 9:00 do 18:00 na specjalnych stoiskach będzie można spotkać organizacje zajmujące się promocją wymiany zagranicznej. Studenci korzystający z ofert wymiany i staży opowiedzą o swoich doświadczeniach, podzielą spostrzeżeniami i omówią etapy przygotowania wyjazdu, m.in. kwestie związane z dokumentami, które należy złożyć.

Organizatorami II Dnia Mobilności są: Samorząd Studentów PK, Erasmus Student Network PK, IAESTE PK i Dział Współpracy Międzynarodowej PK. Więcej informacji na FB wydarzenia.