Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Maria Peszek - pan nie jest moim pasterzem
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

23.11
2022
„Dzień Mobilności” 2022

„Dzień Mobilności” 2022

 
„Dzień Mobilności” 2022
23 listopada o godz. 12.00 w Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym „Działownia” na kampusie Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24 odbędzie się „Dzień Mobilności”.

IV edycję wydarzenia organizuje ESN PK Kraków wraz z Działem Współpracy Międzynarodowej Politechniki Krakowskiej i Samorządem Studenckim. Celem wydarzenia jest przede wszystkim zwiększenie wśród studentów wiedzy na temat możliwości wyjazdów na studia, praktyki i staże w ramach różnych programów związanych z mobilnością studencką.

„Dzień Mobilności” będzie składał się z trzech części. W pierwszej, uczestnicy wydarzenia uzyskają informacje na temat obowiązujących na Politechnice Krakowskiej procedur rekrutacyjnych związanych z wyjazdami na wymiany międzynarodowe. W drugim panelu, żacy, którzy wzięli udział w wymianie międzynarodowej, opowiedzą o swoich doświadczeniach. Na trzecią część eventu złożą się warsztaty „Młodzież w Europie – co dalej?”, prowadzone przez Polską Radę Organizacji Młodzieżowych (PROM). 
 
 
 
Sprawdź na Facebooku

 

 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners