Stereophonics - 01 Stereophonics - We share the same sun

„Dzień Młodego Architekta” na PK

11 marca o godz. 10.00 odbędzie się (w formule zdalnej) „Dzień Młodego Architekta”. Wydarzenie organizowane jest wspólnie przez Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej i miesięcznik „Builder” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Architects”.

W programie „Dnia Młodego Architekta” zaplanowane zostały wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w architekturze i nowoczesnym budownictwie, które wygłoszą architekci i inżynierowie, reprezentujący m.in. Stowarzyszenie Producentów Betonów oraz wiodące firmy z branży budowlanej.

PROGRAM DNIA MŁODEGO ARCHITEKTA

10.00 – 10.10 Powitanie uczestników Dnia Młodego Architekta – Politechnika Krakowska, Wydział Architektury oraz miesięcznik „Builder”

10.10 – 10.35 „Wodoprzepuszczalne nawierzchnie PERVIA – właściwości i projektowanie”, Michał Kałużyński, Product Manager CEMEX

10.35 – 11.00 „Autoklawizowany Beton Komórkowy – wszechstronny materiał do budowy ścian”, Jarosław Kwaśniak, Product Manager, Bruk-Bet Sp. z o.o., Stowarzyszenie Producentów Betonów

11.00 – 11.25 „Przykłady deskowań wykorzystywanych przy wykonywaniu elementów żelbetowych z betonu architektonicznego”, Grzegorze Wojewoda, Technolog, PERI Polska

11.25 – 11.30 Przerwa

11.30 – 11.55 „Szklany wymiar architektury”, Monika Naczeńska, Marketing Manager BU Facade&Window, Saint-Gobain

11.55 – 12.20 „Ściany murowane w Systemie Budowy H+H – rozwiązania dopasowane do oczekiwań”, Robert Janiak, Product Manager, H+H Polska Sp. z o.o.

12.20 – 13.05 „Systemy aluminiowe: nowoczesne, bezpieczne i trwałe”, Paweł Majchrowski, Kierownik działu koordynacji inwestycji, Ponzio Polska Sp. z o.o.

13.05 – 13.30 „Prefabrykacja betonowa w budownictwie mieszkaniowym”, Krzysztof Janczura, ‎Prezes Zarządu, Jordahl & Pfeifer Technika Budowlana Sp. z o.o.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DMA

Rejestracji do udziału w DMA można dokonać tutaj