Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Calvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.03
2018
Dzień Liczby Pi

Dzień Liczby Pi

 
Dzień Liczby Pi
Liczba π (Pi) zwana także stałą Archimedesa i ludolfiną będzie miała jutro swoje międzynarodowe święto, także na Politechnice Krakowskiej. Dzień Liczby Pi po raz siódmy organizują studenci Wydziału Fizyki, Matematyki i Informatyki.

W ramach wydarzenia przewidziano bicie rekordu rozwinięcia liczby π, konkurs układania kostki Rubika na czas, prezentacje kół naukowych, otwarty wykład oraz degustację ciasta „Pi Pie”. Wszystko to 14 marca od godz. 11.00 w budynku PK przy ul. Podchorążych 1 (sala F003). Wstęp jest wolny. Dodajmy, że obecny rekord w recytacji rozwinięcia liczby Pi nie został pobity od 2014 r. Wynosi 1954 cyfry po przecinku i należy do Dawida Wójcika.

Do konkursów z okazji Dnia Liczby Pi można zgłaszać się mailowo, pisząc na adres: kontakt@dzienliczbypi.pl. Zapisu będzie można także dokonać podczas wydarzenia.

Więcej informacji na stronie: www.dzienliczbypi.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners