Norah Jones - Little Broken Hearts - Say Goodbye

Dzień Lądowca na PK

Samorząd Studentów Wydziału Inżynierii Lądowej PK w dniu 15 czerwca 2016 r. zaprasza na święto Wydziału "Dzień Lądowca". Z tej okazji Wydziałowa Rada Samorządu Studentów przygotowała niecodzienne prelekcje oraz panel rozrywkowy przed budynkiem GIL PK.

Podczas wydarzenia będzie można m. in. zjeść kiełbasę z grilla, zagrać w minigolfa, zobaczyć najaktywniejsze Koła Naukowe na WIL-u oraz najnowszy autobus SOLARIS. Możliwe jest też zgarnięcie gadżetów w loterii, zrobienie Termoselfi i podjęcie wyzwania - pobicia rekordu w budowie konstrukcji z pianki marshamallow oraz wbijaniu gwoździ na czas.

Więcej informacji na stronie: http://www.wil.pk.edu.pl