Bruce Springsteen - We Take Care Of Our Own

Dzień IT Politechniki Krakowskiej

W czwartek 30 listopada w pawilonie „Kotłownia” przy ul. Warszawskiej 24 odbędzie się już po raz 9. konferencja Dzień IT Politechniki Krakowskiej (IT Academic Day), poświęcona najnowszym trendom w branży. Wydarzenie organizuje Grupa .NET - Koło Naukowe Programistów i Miłośników Informatyki, funkcjonujące na Wydziale Mechanicznym PK.

Organizatorzy zapraszają do udziału w konferencji wszystkich studentów Politechniki.  Uczestnicy, poza zdobytą podczas prelekcji wiedzą, będą mieli szansę poznać potencjalnych pracodawców, czyli firmy z branży IT, które współtworzą ITAD. Odbędą się także konkursy, w których do zdobycia będą wartościowe nagrody.

Aby wziąć udział w konferencji, należy dokonać internetowej rejestracji za pomocą strony: https://dzienit.evenea.pl/

Więcej o Dniu IT PK na facebookowym fanpage.