Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

30.05
2018
Dzień dziecka w symulatorze tramwaju

Dzień dziecka w symulatorze tramwaju

 
Dzień dziecka w symulatorze tramwaju
Już w najbliższą sobotę 2 czerwca najmłodsi fani komunikacji miejskiej będą mieli okazję przejechać się symulatorem tramwaju zlokalizowanym na Wydziale Mechanicznym.

Na przejażdżkę symulatorem tramwaju NGT6 zaprasza Instytut Pojazdów Szynowych Wydziału Mechanicznego. W godz. 11:00-14:00 dzieci w wieku od 5 do 18 lat będą mogły poczuć się jak motorniczy, prowadząc pojazd w zmiennych warunkach pogodowych jak i wobec różnych sytuacji losowych - wtargnięcie pieszego na torowisko lub awaria pojazdu. Dzieci wraz z opiekunami zapraszamy na kampus WM przy al. Jana Pawła II 37.
Ponadto, w niedzielę 3 czerwca Instytut Pojazdów Szynowych WM PK wspólnie z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym S.A. w Krakowie organizuje wspólne obchody Dnia Dziecka, na terenie Zajezdni Tramwajowej „Podgórze”, w godz. 11:00-14:00. Na młodych fanów komunikacji miejskiej czekają liczne atrakcje.

Pierwszy polski symulator tramwaju skonstruowany na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej był jednym z uczestników cyklu TVP3 Kraków pt. „Jedź bezpiecznie", zapraszamy do obejrzenia materiału.

Więcej informacji o Dniu Dziecka z symulatorem trwamwaju znajdziecie na facebook'u.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners