Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

01.03
2019
Dzień darmowego wstępu do Muzeum Krakowa

Dzień darmowego wstępu do Muzeum Krakowa

 
Dzień darmowego wstępu do Muzeum Krakowa
W piątek pierwszego marca Muzeum Historyczne Miasta Krakowa łączy się z Muzeum PRL-u i zmienia nazwę na Muzeum Krakowa. W związku z tym, tego dnia wszystkie oddziały i wszystkie wystawy w Muzeum Krakowa będą dostępne bezpłatnie.

Rok 2019 to rok jubileuszu 120-lecia Muzeum. Muzeum Historyczne Miasta Krakowa powstało przy Archiwum Aktów Dawnych 31 maja 1899 r. Świętowanie potrwa cały rok – kulminacja nastąpi na przełomie maja i czerwca.

Na skutek tych wydarzeń, Muzeum Krakowa przygotowało urodzinowy prezent dla koneserów sztuki - bezpłatne wejście dnia 1 marca do wszystkich oddziałów Muzeum. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do zwiedzania i eksplorowania tych placówek.

Ze względu na frekwencję w oddziałach Fabryka Emalia Oskara Schindlera i Rynek Podziemny obowiązują rezerwacje. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Muzeum Krakowa.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners