Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

TV On The Radio - Will Do
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.03
2020
Dyktando Krakowskie zostało odwołane z powodu koronawirusa

Dyktando Krakowskie zostało odwołane z powodu koronawirusa

 
Dyktando Krakowskie zostało odwołane z powodu koronawirusa
Zaplanowane na 20 marca Dyktando Krakowskie nie odbędzie się w tym roku. Powodem jest rosnąca liczba osób zarażonych koronawirusem w Europie - informują organizatorzy wydarzenia.
 
W związku z coraz szybciej rosnącą liczbą osób zarażonych koronawirusem w Europie władze Uniwersytetu w porozumieniu z innymi rektorami szkół wyższych oraz Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego postanowiły nie ryzykować, dlatego wydarzenia zaplanowane w marcu oraz kwietniu odbędą się w późniejszym niż początkowo planowanym terminie, zostaną zorganizowane w innej formie lub z powodu obiektywnych względów organizacyjnych będą odwołane – wyjaśniają organizatorzy Dyktanda Krakowskiego.
 
– Wyrażamy nadzieję, że zobaczymy się wszyscy w Auditorium Maximum UJ podczas VI Dyktanda Krakowskiego w roku 2021! – czytamy w wiadomości do uczestników.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners