Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

no artist - AudioTrack 02
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.03
2021
Duże zainteresowanie Konkursem wiedzy o Tadeuszu Kościuszce, organizowanym przez Politechnikę Krakowską

Duże zainteresowanie Konkursem wiedzy o Tadeuszu Kościuszce, organizowanym przez Politechnikę Krakowską

 
Duże zainteresowanie Konkursem wiedzy o Tadeuszu Kościuszce, organizowanym przez Politechnikę Krakowską
Zakończyła się rejestracja do tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu „Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz”. Do konkursu zgłosiły się 284 osoby.

Do udziału w rywalizacji Politechnika Krakowska zaprasza rokrocznie uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów.  Rywalizacja ma formułę dwuetapową.
 
I etap odbędzie się 9 kwietnia – będzie to test wiedzy on-line złożony z 30 pytań zamkniętych. Dziesięcioro najlepszych uczestników (pięcioro studentów i pięcioro uczniów) przejdzie do finału, który zostanie zorganizowany 23 kwietnia na Politechnice Krakowskiej lub (w zależności od sytuacji epidemiologicznej i restrykcji związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2) w formie zdalnej. Uczestnicy odpowiedzą wówczas na 30 pytań zamkniętych w wyznaczonym czasie. 
 
Szczegóły związane z konkursem „Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz” (m.in. regulamin, wykaz literatury i harmonogram) na stronie internetowej: kosciuszko.pk.edu.pl.
 
Do wygrania są atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe, a dla najlepszych uczniów dodatkowe punkty w postępowaniu rekrutacyjnym na studia I stopnia na Politechnice Krakowskiej. 
 
Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje rektor Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. arch. Andrzej Białkiewicz.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners