Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Bruce Springsteen - We Take Care Of Our Own
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.02
2019
„Drugie Życie Książki"

„Drugie Życie Książki"

 
„Drugie Życie Książki"
Po raz ósmy miłośnicy literatury będą mieli okazję wymienić się swoimi zbiorami w akcji bezpłatnej wymiany książek pn. „Drugie Życie Książki". W 2019 roku odbędzie się czternaście wymian, w różnych lokalizacjach miasta Krakowa.

Bookcrossing - bezpłatna wymiana używanych książek z innymi zainteresowanymi - rozwija się i zyskuje popularność. Akcje wymiany stają się pewnym punktem wydarzeń literackich w całym kraju, a półki, na których można pozostawić książki, zapełniają się coraz szybciej. Chętni wymiany książek spotykać się będą:

- w Pawilonie Wyspiańskiego,
- Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej,  
- Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK,
- antykwariacie Szafa Pełna Książek,
- NOWEJ Księgarni.

Ponadto na Festiwalach Conrada i Miłosza pojawią się samoobsługowe regały bookcrossingowe. Korzystając z tych regałów, stosujemy zasadę 1:1 – czyli za każdą książkę zabraną z regału zostawiamy na półce jedną swoją.

Szczegółowe informacje na temat akcji, regulamin i harmonogram znajduje się na stronie internetowej wydarzenia (źródło artykułu).

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners