James Morrison - Slave To The Music

Dr inż. Maria Kurańska laureatką konkursu NCBiR

Pracownica Politechniki Krakowskiej jest jednym z 34 laureatów konkursu Lider, ósmej edycji organizowanej przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Laureatka z PK zajmuje się pracą naukowo-dydaktyczną w Katedrze Chemii i Technologii Polimerów Wydziału Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej. Jej projekt uzyskał wysoką ocenę oraz jedno z najwyższych dofinansowań NCBiR.

Pieniądze otrzymają 34 projekty, co składa się na łączną kwotę ponad 39 mln zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej wspomnianej instytucji.