Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Spin Doctors - Two Princes
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.02
2015
Dr hab. inż. Agnieszka Sobczak-Kupiec laureatką programu „Mentoring”

Dr hab. inż. Agnieszka Sobczak-Kupiec laureatką programu „Mentoring”

 
Dr hab. inż. Agnieszka Sobczak-Kupiec laureatką programu „Mentoring”
Dr hab. inż. Agnieszka Sobczak-Kupiec z Politechniki Krakowskiej znalazła się wśród laureatów programu „Mentoring”, organizowanego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej (FNP).

W programie „Mentoring” młodzi naukowcy pracujący w Polsce mogą nawiązać kontakty i współpracę mentoringową z doświadczonymi uczonymi o uznanym dorobku naukowym m.in. z Niemiec, Hiszpanii, USA i Kanady. Do kolejnej edycji programu zgłosiło się 27 uczonych. Zarząd Fundacji wyłonił 12 nowych uczestników programu.
Fundacja działa od 1991 roku. Jest instytucją, która realizuje misję wspierania nauki. Jest największym w Polsce pozabudżetowym źródłem finansowania nauki.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners